Freshbedynky CZ

Cashback & Shopping Points

 • 5% + 2 per 3200 CZK Purchase
 • Accepted Online Shopping

Contact

 • Contact
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Important!
  Before placing an order, please make sure your Browser has the correct Cookies settings . You will find all other important information regarding this topic in the Online Shopping section FAQ's !
 • Loyalty Merchant-ID
  409000611

Terms and conditions


POZOR: Členská výhoda se vypočítává z ceny včetně dopravy! This Loyalty Merchant uses the gross value of your purchase as the basis for calculating your Shopping Benefits.

Description

Freshbedýnky jsou eshop nabízející nejširší sortiment BIO ovoce a zeleniny v Česku. O plodiny pečují v moderních skladech, které poskytují ideální podmínky pro každý druh. Díky unikátní technologii BIO TURBO si ovoce a zelenina uchovávají tu nejvyšší kvalitu a optimální zralost.

Každá objednávka prochází trojí kontrolou, aby bylo zákazníkovi doručeno vždy prvotřídní zboží. Pro případ, že by něco nebylo v pořádku, Freshbedýnky garantují vrácení peněz. Pro registrované nabízí navíc slevu 100 Kč na první nákup v min. výši 500 Kč a doprava je pro objednávky nad 1000 Kč zcela ZDARMA.

 

* The margin benefits are dependent on the products purchased and on the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.