Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 za 3200 CZK Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky

Tento obchodný partner počíta nákupné výhody z netto hodnoty nákupu, pretože ide o štandardný spôsob odmeňovania u tohto obchodného partnera.

Popis

Kiwi.com umožňuje našim zákazníkům kombinovat lety aerolinek, které spolu nespolupracují, a vytváří jim tak jedinečný plán cesty, často značně levnější než kdekoliv jinde. Shromažďujeme údaje o letech z velkého množství leteckých společností a jiných agregátorů, jež také shromažďují informace o letech, a následně je ukládáme do naší výkonné databáze. Právě tady začíná to kouzlo. Běžnému člověku by vyhledání optimální kombinace letů, které by vyhovovaly jeho potřebám, zabralo několik dní. S Kiwi.com Vám stačí jen vyplnit údaje o Vaší plánované cestě – zatím dokonce ani nemusíte vědět, kam chcete letět – a náš unikátní nejmodernější algoritmus udělá za pár vteřin veškerou práci za Vás a nabídne Vám nejlepší nabídky, které jsou aktuálně k dispozici. Můžete ušetřit až 80% z ceny nabízené na jiných internetových stránkách!

Ale co když dojde ke zpoždění letu nebo k jeho zrušení, a nestihnete tak navazující let? Právě proto je tu pro Vás záruka Kiwi.com Guarantee. My Vás jistíme!

A pokud máte jakýkoliv dotaz nebo problém s Vaší rezervací, pamatujte, že naše obětavá mnohojazyčná zákaznická podpora je připravena Vám pomoci nepřetržitě 24 hodin denně.

 

English desctiption:

Kiwi.com allows travelers to find and book the cheapest flight combinations possible. With an extensive database of low-cost flights and traditional airlines, interactive map, and guaranteed arrival, the user experience skyrockets to another level.
In-house developed special algorithms create unique flight combinations, which are often the cheapest offers on the market. Exceptionally true for long-haul flights, on which travelers can save up to 80% of the price! 
To make sure our customers get the best service possible, Kiwi.com Guarantee is here to provide cover in case of delayed/missed flights, just like traditional interlining does. With our 24/7 customer support, they never miss their destination!

 

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.