13.11.2019

Колку порано, толку подобро

Новогодишната сезона се приближува побрзо отколку што мислите!

Започнете веднаш со подготовките.

Веќе ги броиме деновите додека конечно се врати најдоброто време од годината: Новогодишната сезона! Потоа, се мириса на цимет и греано вино. Но, дали сте еден од оние кои навистина не можат да уживаат во тоа заради Новогодишниот стрес? Не грижете се, само направете ги најважните подготовки на време и ќе имате опуштена Новогодишна сезона. Она што дефинитивно треба да го набавите:

Декорација - донесете го Новогодишниот дух во вашиот дом со празнични украсни предмети. Нашите партнери имаат широк избор на Новогодишни украси, во зависност од тоа дали ви се допаѓа традиционална или помодерна - тие имаат нешто за секој вкус.

Зимска облека - високите температури не потсетуваат повторно и повторно дека е време за ажурирање на гардероба. Купете нови јакни, џемпери или скијачки костуми и започнете да се подготвувате за новата сезона.

Храна – не заборавјте да резервирате маса во пријатен ресторан за Новогодишната вечера на време, набавете ги сите потребни намирници во маркетите за да ја спремите Вашата трпеза.

Започнете со подготовките сега и не пропуштајте ги придобивките од Cashback World Shopping-от за време на оваа Новогодишна сезона!


* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.